dziennik elektroniczny

Gimnazjum nr 36

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
 
Dzień Imię i nazwisko Tematyka zajęć Godzina Sala
Poniedziałek Małgorzata Czeluśniak Koło biologiczne dla uczestników konkursu 14:05-15:15 5'
Poniedziałek Grażyna Dyląg Zajęcia rozwijające z matematyki 7:15- 11
Poniedziałek Maria Grymajło Konsultacje dla uczniów klas 1a i 1b 13:40-14:25  
Poniedziałek Adam Krawczyk Koło geograficzne 14:30-16:00 21
Poniedziałek Halina Słota-Karpała Praca z uczniem osiągającym słabe wyniki 7:15- 49
Poniedziałek Magdalena Mostek Zajęcia rozwijające zainteresowania z chemii i fizyki 7:15- 19'
Poniedziałek Piotr Żądło Koło polonistyczne i teatralne 12:35- 4'
Wtorek Anna Jędrzejczyk Zajęcia taneczne 7:15 Sala taneczna
Wtorek Małgorzata Kaczmarska Dodatkowa matematyka kl 1c 14:30- 11'
Wtorek Iwona Łęska Konsultacje 14:30-15:15 52
Wtorek Danuta Radziszewska Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 8:30- Biblioteka
Wtorek Mariusz Rojewski Zajęcia z matematyki wyrównawczo-rozwijające 13:40-14:25 38
Wtorek Weronika Szelęgiewicz Praca z uczniem wymagającym pomocy z języka polskiego 14:30- 12
Środa Beata Grabowska-Czarnota Zajęcia muzyczne - chór szkolny 14:30-15:05 4'
Środa Monika Grelowska Koło strzeleckie 14:30- Strzelnica szkolna
Środa Ewa Gryszka Zajęcia rozwijające dla gimnazjalistów 14:30- 21'
Środa Martyna Jankowska Koło biblijne 14:30- 6'
Środa Zbigniew Kostuch Zajęcia sportowo-rekreacyjne z tenisa stołowego 17:30-19:00 Sala gimnastyczna
Środa Agnieszka Peksa Zajęcia z języka angielskiego dla gimnazjalistów 14:30- 23'
Środa Magdalena Proksch Język niemiecki - praca z uczniem zdolnym 14:30- 42
Środa Danuta Radziszewska Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 8:30- Biblioteka
Środa Aneta Radwańska Koło plastyczne 14:30-15:15 14
Środa Renata Śliwa Koło miłośników języka francuskiego 14:30-15:30 53
Środa Mirosław Zając Tenis ziemny, badminton 14:30-16:30 Boisko wielofunkcyjne
Czwartek Małgorzata Czeluśniak Konsultacje dla uczniów 12:35-13:20 5'
Czwartek Janusz Gąsiorek Zajęcia z uczniem słabym 14:30-15:15 6
Czwartek Martyna Jankowska Koło biblijne 14:30- 6'
Czwartek Małgorzata Kaczmarska Dodatkowa lekcja matematyki dla klas 3a i 3c 14:30- 11'
Czwartek Małgorzata Regucka Zajęcia wyrównawcze klas 2c i 2d 13:20- 24'
Czwartek Halina Słota Karpała Zajęcia wyrównawcze 7:15 49
Czwartek Gerard Rożanowski Koło miłośników języka francuskiego 7:15 5'
Piątek Joanna Ciężkowska Kółko planszówkowe - rozwijanie zainteresowań uczniów (raz w miesiącu) 16:00- 6'
Piątek Katarzyna Chmiest-Żądło Zajęcia - praca z uczniem słabym 13:30- 10
Piątek Janusz Gąsiorek Dodatkowe zajęcia z informatyki kl. 1c 12:35-13:20 6
Piątek Iwona Łęska Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego kl. 3b 13:40-14:25 52
Piątek Iwona Łęska Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego kl. 3c 14:30-15:15 52

 

kontakt
pic
Galerie
pic
pic
pic
więcej galerii
Dzwonki

1. 8.00 - 8.45
2. 8.50 - 9.35
3. 9.45 - 10.30
4. 10.35 - 11.20
5. 11.30 - 12.15
6. 12.20 - 13.05
7. 13.25 - 14.10
8. 14.15 - 15.00
9. 15.10 - 15.55